SHARE WEEK 2018

Share Week 2018

SHARE WEEK 2018 jest doskonałą okazją do polecenia Wam bloggerów, których sam, osobiście czytam i cenię. Moje polecanki obejmują twórców znanych jak i prosperujących. Serdecznie zapraszam Was do odwiedzenia ich progów i kto wie, może zagościcie u nich na dłużej.

Moje zgłoszenia:

 1. GeekWork (https://geekwork.pl/) – autor, Michał Barczak to człowiek orkiestra. Fanatyk produktywności, a także człowiek o dużej wiedzy na tematy wszelakie (marketingowe, SEO, zarabiania w Internecie, start-upy, hodowli mrówek itd.). Takie zainteresowania i duże doświadczenie zawodowe (w tak młodym wieku) przekłada się na blog bogaty w treści z wielu dziedzin i jestem przekonany, że każdy z Was znajdzie coś dla siebie.

 2. Czas Gentlemanów (http://czasgentlemanow.pl/) – Łukasz Kielban to marka sama w sobie. Edukuje nas (mężczyzn) już od lat. Czas Gentlemanów to nie jest poradnik jak zadzierać głowę, ani Lekcja Stylu Jolanty Kwaśniewskiej. Łukasz uczy jak mieć klasę…z klasą. Czas Gentlemanów to poradnik, jak być lepszym człowiekiem.

 3. JasonHunt (http://jasonhunt.pl/) – no błagam. Człowiek odpowiedzialny za to, że wielu ludzi w ogóle bloguję. I czyta blogi. I zarabia na pisaniu blogów. Ciężko wskazać osobę, która mocniej kopnęła z miejsca polską blogosferę. Dzisiaj? Na blogu nadal są to teksty, których ciężko nie kliknąć.

 

 

 

Wróć do  Bloga

2 Comments

 1. RezonerAndrzej 12 kwietnia 2018 at 09:18

  Dzięki, że wziąłeś udział 🙂

  1. RezonerRezoner 12 kwietnia 2018 at 12:44

   A ja gratuluję pomysłu 🙂

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.